Projeler

İRAN'ın kuzeybatısında yer alan, İran'ın özel yatırımlı ilk Taş kağıt üretim şirketidir. İLHANLAR Y.M.T.D.T. 2017 yılında bu proje için tedarikçi olarak seçilmiştir. Fabrikanın üretim kapasitesi yaklaşık 6000 ton/yıl olup, 70 mikrometre kalınlıktan 1000 mikrometre kalınlığa kadar kağıt üretebilmektedir.

Aligudarz Paper Production Company 

'Ali Gudār olarak da bilinen Aligudarz, İran'ın Lorestan Eyaleti, Aligudarz İlçesinin bir şehri ve başkentidir. İLHANLAR Y.M.T.D.T. Orta Doğu'daki taş kağıt makinelerinin ana tedarikçisi olarak 2022 yılında yılda 12000 ton kapasiteli bir fabrika kurmak için seçildi. Fabrika 2023 yılında başlayacak.

lLam Paper Production Company

İlam, İran'ın batısındaki İlam Vilayeti'nin başkenti ve bir Kürt şehridir. İLHANLAR Y.M.T.D.T. 2023 yılında 6000 ton/yıl kapasiteli kağıt fabrikası kurma konusunda anlaşmaya varıldı. Bu proje için kağıt üretim hattı, kurulması bilgi ve tecrübe gerektiren komplike bir hat. İLHANLAR Y.T.M.D.T. karmaşıklığı nedeniyle bu projeyi gerçekleştirebilecek tek mühendislik firmasıdır. Fabrika 2024'ün başlarında faaliyete geçecek.